Обмін і повернення

Якщо шкіряний аксесуар не підійшов Вам з якоїсь причини, є можливість повернення та обміну, за умови оплати послуг транспортної компанії.
У момент отримання товару Покупець, в присутності представника служби доставки, повинен переконатися, що доставлений товар в повній мірі відповідає його замовленню. При не відповідності товару, Покупець має право відмовитися від отримання.

Грунтуючись на ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» повернення і обмін товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з моменту покупки (з моменту отримання товару) за умови збереження товарного вигляду, упаковки та наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Повернення в цьому випадку можливе при дотриманні наступних умов:
- товар (шкіряний виріб) не був у вживанні і жодним чином не використовувався;
- повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки (включаючи ярлики і пломби);
- товар (шкіряний виріб) знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки і передачі Покупцеві (без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
При поверненні товару потрібно мати при собі документ, що підтверджує здійснення покупки, виданий Покупцеві разом з товаром.
В цьому випадку Покупець оплачує доставку товару в обидві сторони згідно з діючими тарифами.
Зворотня доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта".

Повернення грошей, в разі здійсненої передоплати, проводиться через переклад Privat money (Ви зможете отримати повернення грошей в будь-якому відділенні ПриватБанку) або на Вашу карту Приват Банку після того, як товар повернеться і буде перевірений (1-7 днів з дня відправки його Вами ).

Запрошуємо любителів квітів відвідати наш
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ 'KAMILA GARDEN'
Розширення асортименту щороку +30/+60 нових сортів! Каталог теж поповнюється новими позиціями. Іриси високі бородаті, Нарциси, Крокуси і т.д. можна отримати посилкою з Рівно Новою Поштою або Укрпоштою у всіх містах України.