Політика безпеки

Вся інформація, зазначена Вами на сайті шкіряних виробів "СУМКА ПЛЮС", буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "СУМКА ПЛЮС" гарантує забезпечення повної конфіденційності своїм покупцям.
Ми гарантує, що ніяка, отримана від Вас, інформація за жодних умов не буде надана третім особам.
При реєстрації на сайті магазина "СУМКА ПЛЮС" у Вас запитується особиста інформація: ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону, за яким можна зв'язатися з покупцем і т. д. Надання такої інформації Вами здійснюється добровільно. Ваші реєстраційні дані використовуються інтернет-магазином "СУМКА ПЛЮС" виключно для обробки замовлень і для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
Для того, щоб інформувати Вас про акції, нові надходження, знижки, інтернет-магазин "СУМКА ПЛЮС" з Вашої згоди може надсилати електронні листи. Ви можете відмовитися від нашої розсилки в будь-який момент.

З моменту отримання послуг і товарів, що надаються інтернет-магазином "СУМКА ПЛЮС" Ви даєте згоду на зберігання, обробку, використання своєї особистої інформації відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297- VI.
Інформація, надана інтернет-магазином "СУМКА ПЛЮС" містить інформативний характер. Зміни будь-якої інформації на сайті можуть статися в будь-який момент, без попереднього повідомлення.

Запрошуємо любителів квітів відвідати наш
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ 'KAMILA GARDEN'
Розширення асортименту щороку +30/+60 нових сортів! Каталог теж поповнюється новими позиціями. Іриси високі бородаті, Нарциси, Крокуси і т.д. можна отримати посилкою з Рівно Новою Поштою або Укрпоштою у всіх містах України.